rus

Звернення від імені Комітету солдатських матерів України

Солдати і офіцери!

Кожен день АТО приносить горе в українські родини. Вже просто нестерпно читати сухі зведення РНБО, в яких йдеться про загиблих хлопців. Сьогодні ми з великою тривогою стежимо за новинами з району Дебальцеве.

Судячи з усього, через нетямущого керівництва і короткозорості генералів, Дебальцевський виступ практично перетвориться на котел, наслідки якого можуть стати більш жахливими, ніж вони були під Іловайськом.

Хлопці, ми боїмося, що вас просто зрадили і кинули гинути! Ми переживаємо за вас і за ваших рідних! У цій ситуації вам просто необхідно зберегти себе для своїх родин, які без вас будуть поставлені на межу виживання, зберегти себе для майбутнього нашої країни.

Нам прийшов лист від імені штабу сепаратистів. Вони не хочуть безглуздої загибелі людей з обох сторін і гарантують зберегти життя тим, хто складе зброю, і відпустити всіх по домівках.

Іноді бувають такі моменти, коли краще скласти зброю і зберегти своє життя, ніж залишити свої сім'ї без годувальників і бути забутими. І здається, зараз той самий момент.

Звернення Комітету солдатських матерів до начальника Генерального штабу України

Начальнику Генерального штабу – Головнокомандувачу Збройними Силами України
генерал-полковнику Муженко Віктору Миколайовичу

Шановний Вікторе Миколайовичу!

Комітет солдатських матерів України вкрай стурбований критичною ситуацією в зоні проведення антитерористичної операції. Тисячі солдатів перебувають в оточенні.

Незважаючи на те, що по телеканалах постійно говорять про успіхи нашої армії, солдати повідомляють нам, що насправді багато проблем і багато загиблих.

За нашою інформацією, за минулі два тижні наші війська втратили понад 2000 чоловік, а ситуація біля Дебальцеве серйозно загострилася. Чому командування не надає підтримки підрозділам, які можуть потрапити в оточення? Ви ж не хочете, щоб повторилася Іловайська трагедія?

Наші хлопці скаржаться, що їм не вистачає техніки і зброї. А ще кажуть, що в районі Дебальцево розташовані загороджувальні загони, готові розстрілювати солдатів за відступ. Як ви взагалі можете це пояснити ?! Але ж не можна ж розстрілювати людей за бажання вижити! Хлопці, що потрапили в оточення, не винні, що їм вчасно не надійшла допомога. А для того, щоб солдати не тікали з поля бою, необхідно створити їм відповідні умови та надати всебічну підтримку!

Ми знаємо, що в зоні АТО є проблеми і зі зв'язком, солдати і офіцери не можуть додзвонитися не тільки до рідних і близьких, але часом і зв'язатися з командуванням для уточнення завдань. Часом вони не знають, що їм потрібно робити. Невже так складно налагодити зв'язок ?!

Шановний Віктор Миколайович, просимо Вас не прирікати наших чоловіків на загибель, прибрати загороджувальні загони, направити їм допомогу і створити всі умови для захисту нашої Батьківщини! І найголовніше, ми просимо Вас не допустити того, щоб під Дебальцеве повторилася Іловайська трагедія, яка забрала життя стількох українських солдат!

З повагою, Комітет солдатських матерів України!

Віче жінок проти війни

"Оцим листом закликаю всіх жінок України, щоб в кожному селі та місті організовували і проводили віче проти війни, аж поки не буде миру!

Дорогі жінки, ви хочете, щоб ваш чоловік, син, батько чи брат вбивав, а потім щоб його самого покалічили чи вбили, тому що це є бажанням посла США і олігархів?!

Проводьте також маніфестації перед спорудою посольства США, нехай посол і всі, хто там керує війною, будуть видворені з України.

Жінки України хочуть життя, а не смерть!

Всіх жінок-миротворців благословляє + Ілля Патріарх Візантійського Патріархату "

Комітет солдатських матерів України направив звернення до Президента

Комітет солдатських матерів України направив відкрите звернення до Президента Петра Порошенка, в якому закликав виконати свої передвиборчі обіцянки.

Шановні відвідувачі ви можете висловити свою думку, взявши участь у голосуванні за нашу ініціативу на сайті.

«Караюча рука Міністерства правди» дісталася до Комітету солдатських матерів України

Всупереч декларації європейських цінностей та свободи слова, 13 грудня сайт (Комітету солдатських матерів України), добровільної організації допомоги матерям військовослужбовців, був заблокований без пояснення причин.

Ми не закликаємо до політичної боротьби і протистояння! Все, чого ми хочемо - щоб наші діти були живі і здорові! А натомість в порушення норм міжнародного права про свободу слова, жорсткі диски нашого сайту, розміщені на серверах всередині країни, були вилучені, у зв'язку з чим робота організації була паралізована. Швидше за все, блокування сайту - це результат роботи недавно створеного «Міністерства правди», яке бореться з «інформаційними загрозами».

Для запобігання подібних випадків, адміністрація сайту була змушена перенести ресурс в одну з європейських держав, розраховуючи на демократію і порядність.

Прес-секретар Оксана Клименко

Прокуратура виступає за посилення контролю над військовослужбовцями

У прокуратурі забили тривогу з приводу ситуації в зоні АТО. Генеральний прокурор Віталій Ярема у своєму докладі Президенту, доповів про стан правопорядку та військової дисципліни у військах. За його словами, кількість злочинів серед військовослужбовців зросла з 1046 у минулому році до 2420 у поточному році. Причому 70% цих злочинів були здійснені з часу проведення АТО. З думки прокурора найбільш ефективним та нагально необхідним засобом поліпшення становища є внесення змін у чинне законодавство.

Зокрема, прокурор вбачає наділити військових командирів правом відправляти підлеглих на гауптвахту без суду та слідства за будь-які дисциплінарні правопорушення. Такий важіль впливу в руках некомпетентних командирів приведе до кричущого зловживання службовим положенням та тим самим тільки погіршить становище залишених напризволяще солдатів.

Також прокурор торкнувся питань соціального та правового захисту військовослужбовців. Однак, запропоновані зміни скоріше в інтересах влади, ніж військовослужбовців та їх сімей. Ярема пропонує доповнити ч.3 ст.10-1 закону «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» пунктом, у якому зміниться тривалість основної частини відпустки. Тим самим, влада будь-якими засобами намагається затримати бійців в АТО.

Наступна кричуща пропозиція Яреми полягає в забороні використовування засобів мобільного зв’язку в зоні АТО. Влада намагається скрити від матерів та жінок правду про кошмар, який відбувається на південно-сході: про те, що наші хлопці неділями сидять в оточені, а їх «кормлять сніданками» про скору ротацію та повернення додому; про те, що через недостачу харчів доводиться їсти будь-яку живність в окрузі, у тому числі собак та щурів; про те, що постачання майже повністю відсутнє, немає теплих речей та медикаментів. Це далеко не усе, що нам постійно повідомляють батьки та жінки, а також самі учасники АТО. Надання оголошення цієї інформації дуже невигідно керівникам країни.

Всі пропозиції генпрокурора направлені на посилення умов служби. Усе йде до того, що наша країна все більше й більше зануряється в тиранію влади проти своїх громадян. Схоже, що наступним кроком буде створення загороджувальних загонів. Якщо президент внесе ці зміни у законодавство, він в черговий раз розпишеться в документі, котрий посвідчує байдужість влади до проблем свого народу.

Доклад Президенту

Наші сини гинуть, незважаючи на перемир’я …

Завдяки небайдужості медичних співробітників з різних шпиталів, від котрих мі отримуємо інформацію про загиблих та поранених, склалася реальна картина подій в зоні АТО.

Незважаючи на так зване перемир’я, військові шпиталі переповнені пораненими та загиблими бійцями. Жахливо й те, що в списках, які ми маємо, відображені далеко не всі жертви.

Багато наших хлопців до сих пір лежать на полях битв, а у військкоматі впевнено говорять «зниклий без вісті…»

Списки поранених та загиблих з моменту об’явлення перемир’я

Влада навмисно приховує кількість загиблих в зоні АТО

Оксана Клименко: «До нас звертаються матері, а також родичі та друзі зі всієї України з проханням знайти синів, братів, батьків, чоловіків … . Багато людей втратило зв'язок з ними дуже давно.

Ось наочний приклад. До нас звернулися за допомогою у пошуку Шевчука Бориса Івановича, 1963 року народження. За словами родичів, у військкоматі повідомили, що він числиться зниклим без вісті, а більше інформації нема.

Днями ми отримали лист з посиланням на відео, у якому Борис Іванович знайдений мертвим посеред багатьох тіл загиблих хлопців.

Відео ( 18+) см . 4 хв .

Ми приносимо свої співчуття сім'ї загиблого і усім, хто втратив своїх близьких у цій війні. »

Ми вважаємо, що влада не просто так приховує масштаби втрат, грошей у скарбниці нема, але Порошенко ще у травні обіцяв платити родичам загиблих 1000000 гривень. Де ці гроші? Їх давно вже вивезли олігархи за кордон. Тому влада й не хоче шукати зниклих безвісті солдатів, їм вигідніше назавжди забути про дійсних героїв України, загиблих в зоні АТО, з метою особистого збагачення.

Ми закликаємо президента до мирного вирішення конфлікту. Влада, займіться вже ділом та закінчите це марне кровопролиття.

Прес-секретар комітету солдатських матерів України Оксана Клименко: «Як надходять з залишеними напризволяще бійцями»

Заступник генерального прокурору – головний військовий прокурор України Анатолій Матіос 7 жовтня на брифінгу заявив, що військова прокуратура розслідує 222 кримінальну справу по факту дезертирства ц відношенні 3 078 військовослужбовців.

Насправді Анатолій Матіос приховує реальний масштаб переслідування військовослужбовців, які приймають участь в АТО. Джерело у генеральній прокуратурі повідомив у комітет солдатських матерів України, що кримінальних справ заведено у рази більше.

Це неповний список бійців, на котрих вже заведені кримінальні справи.

Ось так прокоментувала цю заяву прес-секретар комітету солдатських матерів Оксана Клименко:

«Я вважаю, що незаконно звинувачувати людей, які намагаються вижити в пекельних котлах, а не залишаються покинутими в оточенні ждати своєї неминучої смерті, у той час, коли їх командири та начальники за сотні кілометрів від передової гріються в саунах, віддають прикази стояти до кінця, абсолютно не володіючи обстановкою на передовій.»

Шановні генерали! Ви кинули наших синів на полях битв, залишили їх вмирати. Але вам цього мало! Зараз тих, хто вернувся додому, ви хочете запроторити за грати. Ви боїтеся, що вони розкажуть правду про цю антитерористичну операцію?!»

Влада бреше про загиблих в АТО

Наша влада продовжує користуватися смертями наших дітей для своєї політичної гри. 3 жовтня президент Петро Порошенко заявив, що втрати збройних сил України в АТО становлять 967 чоловік. Але як можна вірити у ці цифри, коли командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко розповів про не менш ніж тисячу загиблих тільки під Іловайськом. За словами Семенченко, тільки в його батальйоні 45 чоловік загинуло та 128 поранено.

Однак, судячи з документів, наша влада та керівники силових відомств, включаючи Семена Семенченко вперто брешуть. Згідно з документом генерал-майора національної гвардії України М.О. Миколенко, кількість загиблих тільки в батальйоні «Донбас» становить не менш 67 чоловік.

Замість того, щоб йти на вибори депутатів, ми в першу чергу повинні підвергнути люстрації усіх брехунів генералів, самого Семенченко, а також президента Порошенка, які приховують реальні масштаби втрат. Чому колишнього міністра оборони Гелетея відправили у відставку, а не до зали суду, як основного винуватця знищення молодого українського покоління?

Cписок військовослужбовців військової частини 3027 загиблих в зоні АТО з 19.08.2014 по 05.09.2014 року

НОВА МОБІЛІЗАЦІЯ ЗАТРОНЕ КОЖНУ УКРАЇНСЬКУ СІМ’Ю

Гелетей зажадав провести нову мобілізацію. Оповіщені будуть усі! Призвуть усіх чоловіків, які вже відслужили в армії, та зараз же відправлятимуть у зону АТО.
Ось такі розпорядження вже потрапили у військові комісаріати країни:

Ми вдячні усім добрим людям, що намагаються зберегти життя молодих хлопців. Але Міністерство оборони України вже зробило списки керівників та громадських діячів, які нібито “заважають мобілізації”.
Просимо усіх, хто рятує українську молодіж від безрозумної бойні, бути пильними.
Ось такі списки вже направленні до служби безпеки україни:

Відкритий лист лідера Радикальної партії Олега Ляшка до громадськості

Порошенко спалює героїв у німецьких крематоріях

Порошенко та Гелетей нагло брешуть, приховуючи більш ніж 8000 наших втрат в АТО! Ці хлопці віддали своє життя за них, за країну, за свій народ. Але ніякої подяки та пошани від нашого керівництва вони та їхні близькі не отримали. Більш того, виявляється, що Порошенко спалює наших героїв, як якихось собак, у німецьких крематоріях!

До мене потрапила світлина з розвідувального супутника, на якій чітко можна побачити польовий крематорій біля військового шпиталю у зоні АТО біля Новоайдару. Як мені доповіли, цей крематорій нам передала Німеччина. Навіщо? Що він робить у зоні АТО? Скільки наших хлопців безвісними пішли на небо через цю німецьку трубу?

Я і моя партія вимагаємо:

1) Негайно зупинити роботу крематоріїв і повернути тіла загиблих солдат їх близьким.

2) Президент повинен негайно пояснити ситуацію і вибачитися перед рідними загиблих.

3) Сім'ям загиблих військових треба надати усі компенсації, усі грошові виплати. Президент повинен пообіцяти взяти це під свій особистий контроль.

4) Міністерство оборони повинно назвати реальну цифру наших втрат. Ми маємо право знати ім'я кожного героя!

5) Відправити у відставку міністра оборони В.Гелетея.

Олег Ляшко, народний депутат України,

Лідер Радикальної партіїЛист з польового госпіталі!

До адреси комітету солдатських матерів України надійшов лист від однієї з працівниць польового госпіталі, яка поділилася інформацією про те, що там зараз відбувається:

«… це більше неможливо терпіти безперервна брехня по телевізору, а своїми очами бачу я наслідки цієї клятої війни!!!

У нашому госпіталі немає місць, нема медикаментів, не вистачає медичного персоналу. Це жахливо, коли навколо чуєш стогони вмираючих солдатів, і безперервно увозять тих, кого не врятували! Серце обливається кров’ю, а сліз вже не вистачає!

УСЕ ЦЕ ЖАХЛИВО! КОЛИ Ж УСЕ ЦЕ ПРИПИНИТЬСЯ? …»

Разом з листом вона написала список поранених та загиблих з госпіталі 28.08-1.09.2014 року.Законний спосіб відмови від мобілізації

Шановні матері (дружини, сестри)! Наша влада проводити чергову мобілізацію, змушуючи наших дітей йти на вірну загибель. Існує передбачений законом спосіб відмови від мобілізації, для цього необхідно подати заяву до військкомату за місцем реєстрації.

Все що влада може зробити у відповідь - це загрожувати в'язницею. В законі чітко сказано: максимальний термін ув'язнення за відмову від мобілізації - 3 роки, і то за умови, якщо в країні оголошено воєнний або надзвичайний стан. В іншому випадку, тюремне ув'язнення не передбачено.

Лист матері студентів про направлення призовників у військові частини, які приймають участь в АТО

Я прошу вас опублікувати мій лист, щоб батьки студентів знали. Мій чоловік приніс з роботи з військкомату копію приказу про призов в армію студентів і особливо тих спеціальностей, що можуть мати військове призначення. Там сказано, що комплектувати будуть в першу чергу ті частини, в яких загинуло більш за все солдатів на Донбасі. Коли Коваль твердив, що призовників не будуть направляти в АТО, я зразу не повірила. Навіщо тоді зовсім потрібен призов, якщо не для зміни загиблих?

Зараз у студентів ніякої відстрочки не буде. Чоловік каже, що відкупитися або ще як-небудь ухилитися буде неможливо. План по кількості призовників під контролем на самому верху, а від університетів будуть вимагати список усіх хлопців призовного віку.

Батьки, рятуйте своїх дітей поки не пізно! У мене два сина, обидва студенти – медицина та програмування. Я ні за що не віддам їх в армію. Скільки молоденьких вже загинуло, у вас на сайті стільки фотографій! Я не хочу бачити серед них своїх рідненьких.

Я цього просто не переживу. Навіщо мені жити, навіщо мені усе це, коли їх не стане?

Ми з чоловіком вирішили, нехай беруть академічну відпустку та потім будуть довчатися, ніж їдуть гинути у Донецьк та Луганськ.

Лариса Михальчук

1 вересня - Марш солдатських матерів 1 вересня

1 вересня - Марш солдатських матерів 1 вересня

Вікторія ШИЛОВА, лідер руху «Антивійна», закликає на противагу «параду смерті», організованому новою київською владою, готовою витратити на цей захід 150 млн. гривень, провести 1 вересня - в перший навчальний день, Марш солдатських матерів.

Шановні співвітчизники! - йдеться в зверненні:

- По всій Україні 1 вересня оголошено Марш солдатських матерів. Я пропоную приєднатися до цього маршу всіх жінок, яким набридло танцювати під дудку паразитів-олігархів, зустрічати труни, ховати дітей, оплакувати близьких, залишати свої будинки і зруйновані міста. Виходьте на вулиці всі, хто може! Не тільки на шкільні лінійки, але і після, нехай влада вбивць баче, як нас багато. Порошенко і компанія, вся олігархічна зграя думають, що жінки найпростіша і найслабша з усіх проблем, які у них є, АЛЕ ВОНИ ГЛИБОКО ПОМИЛЯЮТЬСЯ. Нічого немає страшніше розлюченої жінки, у якої забирають її дитину. Нагадаю, в 1995 році жінка змогла відштовхнути камаз, що наїхав на дитячу колиску з однорічною дитиною. Воістину, сила жінки, захищаючої своє дитя і свою сім'ю - безмежна.

Тому, що на боці жінки в цей момент сам Господь Бог. 1 вересня 2014 всі жінки, хто проти війни, повинні просто вийти на вулицю і об'єднається в один великий марш, - марш протесту проти війни, ЗА МИР. Нехай скоти-олігархи при владі, що залила Україну кров'ю, своїми очими побачать, яка кількість людей чекає - не дочекається моменту їх покарання. І якщо влада думає, що матері пробачать їй жертви війни на Донбасі, то вона глибоко помиляється.

ПЕРШОГО ВЕРЕСНЯ ВСЕ ЖІНКИ ПОВИННІ ВИЙТИ НА ВУЛИЦЮ НА МАРШ МИРУ. ЦЕ НАШ ОБОВ'ЯЗОК. ЗУПИНИМО ВІЙНУ РАЗОМ! Рух «Антивійна» в обов'язковому порядку підтримає і приєднається до цього маршу по всій країні.


Перейти на сторінку:
1 2